KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13592509
nr 1359 2509
Johnny Acosta. Signerad, Kvinnoansikte. Olja på duk, 76x100cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 9 november 2020
kl 18:17:45
1.000 kr
1.100 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr